parvaneha
12 آذر 1401 - 15:15

زیرساخت‌های ورزش‌های ساحلی استان بوشهر توسعه می‌یابد

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ورزش‌های ساحلی در رشته‌های مختلف یکی از ظرفیت‌های مهم این استان است گفت: در این راستا زیرساخت‌های ورزش‌های ساحلی استان توسعه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در بازدید از مسابقات تکواندو یومسه ساحلی در جمع ورزشکاران اظهار داشت: گسترش زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های مختلف استان در دستور کار قرار دارد و اعتبارات خوبی برای ایجاد فضاهای جدید ورزشی تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه بوشهر دارای ظرفیت بالایی در ورزش‌های ساحلی است خاطر نشان کرد: در این رشته‌های ورزشی استان بوشهر دارای ورزشکاران ملی‌پوش است که امیدوارم با توسعه امکانات و تجهیزات، شاهد اعتلای کمی و کیفی رشته‌های ساحلی باشیم.

استاندار بوشهر باتأکید بر احصا و برطرف شدن مشکلات ورزشکاران تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌های ورزشی از جمله رشته‌های ساحلی و تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.

محمدی‌زاده تحقق مطالبات ورزشکاران را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: استان بوشهر در عرصه ورزش از جایگاه خوبی برخوردار است که حمایت از تیم‌ها و هیئت‌های ورزشی یک ضرورت است.

وی با اشاره به اینکه ورزش‌های ساحلی در رشته‌های مختلف یکی از ظرفیت‌های مهم این استان است گفت: در این راستا زیرساخت‌های ورزش‌های ساحلی استان توسعه می‌یابد.

بر اساس این گزارش، مسابقات تکواندو ساحلی استان بوشهر با حضور ورزشکاران بانو و آقا برای نخستین بار در کشور در ساحل بندر بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/190/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 895137