parvaneha
12 آذر 1401 - 14:35

بازدید پولادگر از اردوی تمی ملی وزنه‌برداری

معاون وزیر ورزش و جوانان در محل برگزاری اردوی تیم ملی وزنه‌برداری حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدمحمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم‌ملی وزنه‌برداری پیش از اعزام به مسابقات جهانی کلمبیا بازدید کرد.

در این دیدار پولادگر ضمن آرزوی موفقیت برای وزنه‌برداران ایران در این رقابت‌ها گفت: در ماه‌های اخیر و پس از تغییرات صورت گرفته، شرایط بهتری در فدراسیون وزنه‌برداری ایجاد شده و وزنه‌برداری با پویایی بیشتری در مسیر پیشرفت قرار گرفته است. برای همه شما در رویداد پیش‌رو آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم مثل همیشه با مدال‌های خوش‌رنگی که می‌گیرد دل مردم را شاد کنید.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در ادامه گفت: وزنه‌برداری همیشه یکی از رشته‌های مدال‌آور، چه در مسابقات جهانی، چه در المپیک و چه در بازی‌های آسیایی بوده است. امیدوارم این‌بار در جهانی کلمبیا نیز تیم اعزامی دستاورد خوبی داشته باشد، مخصوصا تیم ملی بزرگسالان بانوان که برای سومین بار مسابقات جهانی را تجربه می‌کنند.

مسابقات جهانی وزنه‌برداری سال 2022 جهان به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک 2024 پاریس روزهای 14 تا 25 آذر در بوگوتا پایتخت کلمبیا برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 895074