parvaneha
03 فروردین 1402 - 18:18

قدم‌های محکمی برای حل مشکلات مردم برداشته می‌شود

بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با جدیت موارد مد نظر مردم را پیگیری می‌کنیم تا قدم‌های محکمی برای حل مشکلات برداشته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت سال جدید اظهار داشت: مطالعه طرح توسعه بندر دیلم و بندر ریگ انجام شده که در سال جدید شاهد کلنگ زنی آن خواهیم بود که البته در سالی که گذشته کلنگ زنی طرح توسعه بندر گناوه و لایروبی بندر ریگ را داشتیم که می‌تواند برای فعالیت بازرگانی مردم منشأ خیر باشد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: در شمال استان بوشهر نیز کلنگ‌زنی پروژه بزرگ صنعت فولاد را انجام شد و در کنار آن پیگیر پالایشگاه ۱۲۰ هزار بشکه‌ای نفت بودیم که موافقت آن گرفته شد و در حال حاضر مقدمات آغاز فرایند اجرایی آن در دست اقدام است.

وی گفت: موضوع شناورهای مسافری خارک به بوشهر و گناوه در دست پیگیری بود که خوشبختانه منابع آن تأمین شده و مراحل پایانی در حال طی شدن است.

جمیری یادآور شد: اعتبار قابل توجهی برای شبکه فاضلاب خارک تأمین شده که بزودی عملیات آن اجرایی می‌شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مناقصه فاضلاب جنوب شهر بوشهر انجام شده که در تلاشیم عملیات اجرایی آن در سال جدید انجام شود.

وی تصریح کرد: در ابتدای سال با کمک دستگاه‌های اجرایی آنچه که باید انجام گیرد را مرور خواهیم کرد و با جدیت موارد را پیگیری می‌کنیم تا قدم‌های محکمی برای حل مشکلات مردم برداشته شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1106532